| Miranda29 a întrebat:

Laptopul meu:4gb ram,ati radeon hd 4650 1gb,Intel Pentium (R) 6500 .2.93 ghz 500 HDD e bun pentru jocurile astea noi din 2011/2012?si merita sa pun windows 7 x64?

Răspuns Câştigător
| crysty97 a răspuns:

Da merita deoarece windows 7 e mult mai practic decat xp si la ce laptop ai u acolo nu o sa se simta diferenta de consum de rami

4 răspunsuri:
| mODIN a răspuns:

Merge orice joc p el

| raducebotari a răspuns:

Da ar fi mai bine sa pui win 7 deoarece el este mult mai bun si mult mai usor de folosit.Jocurile vor merge foarte bine.

| alynutcs a răspuns:

Voi habar nu averi! daca baga windows 7 jocurile alea mari cum ar fi prototype. crysys. o sa ii mearga in reluare! eu am laptop Toshiba 4G ram hard 500 G procesor Pentium(R) dual core 2.00 ghz si am avut windows 7 ultimate si jocurile astea mari mergau greu. si de cand am bagat xp xp3 merge perfect orice joc! funda te rog

| BDoruAndrei a răspuns:

Merge windows 7, dar procesorul e rău că e Pentium...Degeaba e mare dacă este pentrium! Merită să descarci niște jocuri 2011-2012 si să vezi cum merg!