| BlueAdryano1993 a întrebat:

Lume dau FUNDA, cine stie dc mi se restarteaza calculatorul cand intru pe metin2?(eu acum joc doar de pe patchupdater)funda, aa si dc mi se restarteaza si patchupdater cand am deschis 2? inainte stateam pe 3 deodata sad FUNDAAAA

2 răspunsuri:
| pro a răspuns:

Prietene am si eu aceeasi problema...din ce am citit pe net toti ne spun sa reinstalam win....cred ca asa e cel mai bine

| Thesaboteur a răspuns:

Am si eu aceeasi problema nu e de la windows eu am incercat o chestie adica pe xp nu imi merge dar pe 7 dastraight face...dar un sfat prietenesc:nu reinstalati wondousu pentru un praf de jocwinking