| Number27 a întrebat:

M-am apucat de GTA San Andreas si nu stiu cum sa imbrac in alte haine. stil de mafiot. daca stiti dati-mi un cod sau un site cu coduri de genul asta... cel mai bun raspuns funda!

Răspuns Câştigător
| Tudor_Mihnea_1994 a răspuns:

Trebuie sa faci mai multe misiuni si cu cat faci mai multe cu atatea magazine de haine ti se deschid! BAFTA! Funda?

1 răspuns:
| FreezerGFZ a răspuns:

Daca vrei poti sa te apuci si de Gta San Andreas Multiplayer,
Uite aici cel mai tare server de samp:
samp.gfzone.ro:7777
Ownerul e de treaba, staff-ul la fel avem si forum : http://www.gfzone.ro
Pe server sunt 300 de sloturi, ziua sunt peste 150 de playeri pe server, iar seara depasesc 2