| An4r3y a întrebat:

Ma intrebam daca s-ar putea traduce AirRivals in romana, pentru cei care nu stiu foarte bine engleza, ca mine si din cate am vazut sunt multi playeri romani pe airrivals.us.Ar fi ceva daca s-ar traduce big grin, si sper sa o faca...

1 răspuns:
| unromantraditional a răspuns:

Intr-o perioada jucatorii i-au zis gm-ului sa-l traduca,dar n-a vrut,daca vrei un server super usor,intra pe FallenGears,eu sunt pe ANI, nume:HunterZz, da-mi pm daca vrei sa te invat sa jociwinking