| stelistu123 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva care joaca lol? Am nevoie de RP sau de IP sa imi cumpar skinuri am incercat si pe lolfreerp.com dar nu merge ma poate ajuta cineva? Va multumesc

2 răspunsuri:
| HamsterPufos a răspuns:

IP-URIlE se colecteză din meciurile pe care le joci.Nu poți găsi site-uri cu rp-uri pentru că acelea sunt făcute ca să primești bani pe ip si să nu mai poti juca lol. Poti insa sa intalezi MKJOGO care te ajuta sa iti selectezi skinuri la toti campioni care ii vrei tu + skin la ward si-ti pune la bataie time-ul de la buff-uri, etc.

| ovy04 a răspuns:

IP-ul il obtii jucand, o suma relativ mica dar se aduna, iar RP-ul il obtii cumparandu-l cu cardul / telefonul / paypal. Nu incerca site-uri care ''dau RP gratis''. RP-ul este obtinut doar cumparandu-l. Sper ca te-am ajutat