| anooonyyym a întrebat:

Ma puteti ajuta? Am o problema cu empire mt2.Cand il deschid imi apare asa:
LoadLocaleError(locale/empire/game. txt). Cine ma ajuta primeste o funda mare.Va rog ajutati-ma cat mai repede sau daca nu stiti cum sa rezolv, puteti sa imi ziceti niste metine cu otel la negustori si macar o arma buna la negustori si care sa cresti destul de repede si sa faci si bani usor(deci sa fie cam pvp, dar poate fi si pvm)! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| eneionut99 a răspuns:

Pai tu poti asa sa il reinstalezi si vezi cum iti merge apoi daca iti apare acest LoadLocaleError(locale/empire/game.txt) ai o problema din sistem si sterge continutul care treburie sa deschida empire mt2, ai 2 solutii instalezi metin 2 din nou si vezi daca merge daca nu instalezi din nou windowsul pe care il ai. Funda