| Marmeladaaaa a întrebat:

Ma puteti ajuta? Eu mi-am pus niste moduri pe gta sa si pe sa:mp cand intru nu imi merge dar cand sunt pe gta san andreeas imi merg. De ce? Daca imi dati solutia care merge va dau FUNDA! tongue

3 răspunsuri:
| alin_9439 a răspuns:

Hm... pai poate modul care il ai nu cooperaza cu sv de samp pe care vr sa intri eu zic sa ii dai reinstal si sa te mai deocumentezi

| Alexutzu1235918 a răspuns:

Poi Man iti trebuie sa scrii pe net downlaod modul care il vrei si samp la urma k asa am si eu moduri pentru samp baftawinking

| Marmeladaaaa explică:

Sincer sa zic. eu cunosc niste tipi si am vorbit cu ei (tipi au tot gta modat. si strazi si arme si masini si skinuri si tot e schimbat zici ca e gta IV) si ei mi-au zis ca nu stiu de ce face asa. Totusi nu inteleg. de ce nu merge pe GTA merge iar pe SAMP nu merge. Tot astept un raspunsa care sa ma ajute.