| megastar1 a întrebat:

Ma puteti ajuta sa populez un server metin 2 Roman 100%?! http://www.assassin.fzn.ro

1 răspuns:
| iChristiaN47 a răspuns:

Nu pare un server foarte bine pus la punct! Recomandarea mea este să începeți prin achiziționarea unui domeniu.ro al vostru, nu oferit de firma respectivă de hosting. Schimbați numele serverului, nu pare deloc a fi un server de metin2!

În ziua de astăzi, se populează foarte greu un server de metin2, trebuie investiți bani mulți! În mai puțin de 3 luni, prin 2017-2018, un văr de al meu mai mic, a investit în jur de 400-500 euro și a ajuns la suma de doar 200 jucători constant, un număr foarte mic în comparație cu munca pe care a depus-o.