| Ciupala9Andrei a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine spuneti-mi va rog un metin2 privat bun

Răspuns Câştigător
| bughy07 a răspuns:

Salut iti pot spune eu uite ce stiu:metin2 steel, metin2history,metin2cristal,metin2mage,metin2gx,metin2tim... si mai multe da me lene sa le sciru spere ca te-am ajutat FUNDA

10 răspunsuri:
| demonangel24 a răspuns:

Ai putea incerca metin2gx sau metin2speed sau metin2hammer. Conteaza ce vrei. Funda?

| ThEEmperoR a răspuns:

Salut. http://royal.mondialmt2.com/ lvl max. 250, arme, armuri si accesori pana la lvl 250, mape noi (cave zombie, ultima, ultima2 etc.), otele la magazin, arme pana in lvl 65 la magazin, licori noi, iti iei magii P de la depozit etc. Armele, accesoriile si armurile evolueaza de la 65 (iti iei batalie din shop, o faci +9 si evolueaza in sirius... si tot asa pana ce ajungi la o arma de lvl 250). Romani 90%, alte limbi 10%. Servarul este non-hamachii.

| Ciupala9Andrei explică (pentru ThEEmperoR):

Am incercat site-ul care mi l-ai recomandat dar nu merge se bloceaza pagina si se inchide

| ThEEmperoR a răspuns (pentru Ciupala9Andrei):

Da add la theemperor_florin si sa vad eu care-i problema.

| Ciupala9Andrei explică (pentru ThEEmperoR):

Imi poti da alt site pentrumetin2 mondial ca am vazut tralarul pe youtube si e super tare

| Ciupala9Andrei explică (pentru ThEEmperoR):

Spune-mi cum sa dau add ca eu sunt nou pe TPU si nu stiu mai nimic

| Ciupala9Andrei explică (pentru ThEEmperoR):

Nu stiu cum sa dau add spune-mi te rog ca eu sunt nou pe TPU

| Ciupala9Andrei explică (pentru ThEEmperoR):

Sau daca e da-mi adresa ta de mail si intri prin intermediul teamviewer7 la mine in calc si imi iei tu metin2 mondial

| ThEEmperoR a răspuns (pentru Ciupala9Andrei):

Theemperor_florin.

| Ciupala9Andrei explică (pentru ThEEmperoR):

Hai intri pe mess?