| babachis a întrebat:

Mai fratilor am o problema mare legata de metin2 mi-am facut un server si nu stiu ce PUXA mea are ca nu mere saitu de register si mai am probleme cine e experomentat in din astea dati-mi raspunsuri sau dati add la alin2007dragos@yahoo.com astept ajutor! cine ma ajuta ii dau gm pe server!
si cine ma ajuta pe site dau funda!

1 răspuns:
| Infern0 a răspuns:

Iti trebuie programul XAMP,stiu eu,te pot ajuta, dar scuze dar nu pe gratis si vezi ca poate ai versiunea cea mai rea de xamp care nu merge apache si daca nu e legat de xamp poate de homepage, te pot ajuta si la aia dar nu prea am inteles ce iti merge.