| andy14 a întrebat:

Mai multi prieteni s-au plans ca au facut trade cu scam, ca la trade au era un awp si se trezeau cu o cutie.Cum e posibil asa ceva? O.o?

1 răspuns:
| Sasuke896 a răspuns:

E foarte greu de facut asa ceva. Numai daca e cineva foarte bun si a facut un program si asa e singura modalitate prin care pot fi mai multi dinastia, ca altfel nu cred ca se pricep toti. Probabil a schimbat cu un program imaginea si descrierea dar item-ul este tot acelasi