| anonim_4396 a întrebat:

Mdea. Deci caut de cam 10 ani un joc in pana mea. Deci un joc cu football in care sa fiu doar un singur jucator. DOAR UN SINGUR JUCATOR. Nu vreau raspunsuri gen. "La fifa 15 poti juca doar cu un jucator" nu asta ma intereseaza. Eu vreau un joc in ccare imi fac un caracter, si sunt bagat intr-o echipa unde joc cu alte persoane din lume ca o echipa. Imagineaza-ti ceva gen dota 2 doar ca football. Un joc gen Football superstars. Exact ca ala. Dar jocul acela nu are aut, sau offside. Si se joaca doar 5v5 pe teren mic.

1 răspuns:
| Chrisss23 a răspuns:

Inafara de FIFA si Football Superstars nu exista genul pe care il vrei tu...