| BuGaTy a întrebat:

Mereu mi-am dorit si am visat sa am u cont de lv 90 pe metin2ro ei... ce va rog eu pe voi este sa-mi dati si mie
un cont de lv 90 pe metin2ro
bine inteles funda + vot si
cuvantul magic :
Va rog Frumos!
daca va lasati sau vreti sa donati un cont
Va rog din toata inima
Sa bagati adresa de yahoo messenger
andreimafiotu92
si fara chestii urate va rog rasp repede
si nu uitati adaugati
andreimafiotu92 si vb acolo
Va multumesc din inima

1 răspuns:
| Ad3ianCR7 a răspuns:

Ce joci metin.Mai bine joaca World of Warcraft Lich king pe spidernet sau Cataclysm pe Freakz ca i usor de crescut.Wow este cel mai bun Mmorpg si este o lume imensa in care poti face extrem de multe lucruri.Chinezaria(Metin)este in mare parte copie dupa WoW incearca numai sa joci wow si o sa vezi ce diferenta este