| Sentes_Andrei_Gabriel_2000 a întrebat:

Merge CS:GO pe un procesor Intel Celeron de 2.40 GHz si placa video Intel HD? Daca da in cate fps? Daca nu puteti sa imi sugerati niste jocuri care merg! Dau fundita!

2 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Iti merge pe medium 25-35 fps-uri, si pe low 50-60 fps-uri, stai linistit daca ajungi la 25 de fps-uri nu o sa ai lag, jocul are cerinte slabe!

| vLaD1110 a răspuns:

CS:Go are cerinte slabute. Adica ruleaza lejer pe majoritatea calculatoarelor. Iti recomand programul asta care iti zice exact la orice joc vrei tu: http://www.systemrequirementslab.com/......nload-app/