| anonim_4396 a întrebat:

Merge gta 5 pe un laptop cu:Intel core i3-4005 cpu@ 1.70 GHz, 4gb ram, windows 7 ultimate pe 64 bit

3 răspunsuri:
| Johny_George_1997 a răspuns:

Nu cred ca o sa iti mearga. adica 4 gb ram e cam la limita si procesorul e slabut. acum depinde si ce placa video ai ca daca ai o placa video buna posibil sa boosteze putin jocul.dar daca ai o placa slaba nu cred... adica..ai putea incerca cu toate setarile date pe low low si o rezolutie mica dezactivezi vsyncu si poate o sa faci undea la 20-25 fps. funda?

| myhay0930 a răspuns:

Iti merge si chiar bine nu o sa ai nici lag.

| fatacarecusigurantanuteprivestecanddormi a răspuns:

Http://www.game-debate.com/can-I-run/? EA
Incearca acest link. Poti introduce tot ce tine de calculatorul tau si iti va spune modul in care jocul pe care vrei sa-l instalezi o sa ruleze.