| SnoopDog19 a întrebat:

Merge Gta IV(4) cu Processor Amd athlon(tm) 64 x2 dual-core proccesor tk-55 1.80 ghz

memori ram 3.00 gb

system type 32 bit operating system

Răspuns Câştigător
| Modiga99 a răspuns:

Depinde foarte mult de placa ta video, cat despre procesor, eu am AMD Phenom II 3.0 GHz dar placa video o am slaba asa ca i-mi merge cu putin lag, nu cred ca o sa fie jucabil, dar totusi, daca vrei un site util, incearca pe www.game-debate.com, fa un cont si pune-ti sistemul la setari, apoi ia fiecare joc in parte si vei vedea pe care i-l poti juca sau nu.