| Alexandru_Marius_1988_M0lh a întrebat:

Merge un Procesor Athlon X4 870k pe o placa de baza F2A55-MLK2? Raspundeti cu Da sau Nu, si de ce?! Ms anticipat

1 răspuns:
| F4stD4sher a răspuns:

Nu merge deoarece procesorul este FM2+ iar placa de baza suporta doar FM2. Eventual cauta un athlon asemanator dar care sa aiba FM2 nu FM2+.
BTW,am 11 ani, in Noiembrie implinesc 12 si sunt pasionat de PC-uri, chiar daca probabil vei zice ''eaaah asta are 11 ani nu-l cred'' poti sa mergi pe mana mea si vei vedea ca e bine cum zic eu big grin