| SanduMircea a întrebat:

Merita sa acizitonez acest pc? http://www.emag.ro/......ESR0NBBBM/ Cel care imi explica nu si de ce sau da si de ce cel mai bine primeste FUNDA.

Răspuns Câştigător
| Yeu_Ady_1994 a răspuns:

Salut!
Da ar merita sa-ti iei un pc ca acesta, este un pc care daca-i schimbi procesorul te va duce sigur 3-4 ani de acum in colo, si daca te joci o sa-ti ruleze o mare parte din jocuri la high.
Sper ca ti-am fost de folos.
Succes

3 răspunsuri:
| cypryan11 a răspuns:

Normal ca merita.
Cred ca acel pc ti l-ai luat pe gaming, si pentru gaming e perfect.iti garantez ca o sa iti mearga orice joc o sa se lanseze 3-4 ani si chiar mai mult.

| portocala19 a răspuns:

Merita! in plus, in viitor il poti imbunatatii(fara sa inschimbi tot sistemul), ca sa tii pasul cu jocurile care apar

| AbSent01MaNu a răspuns:

Cam merita! parerea mea bine inteles daca iti permiti da atunci merita eu la-s lua dap nu sunt in tara momentan