| anonim_4396 a întrebat:

Merita sa-mi cumpar Battlefield 4?( Tin cont ca nu o sa ma joc single doar multyplayer). Si ce PC ar trebui sa-mi cumpar ca sa-mi mearga pe ultra.

1 răspuns:
| AlexanderHamilton a răspuns:

Sincer,nu vad de ce ti-ai cumpara macar unul dintre jocurile Battlefield, mai ales 4.Toate jocurle battlefield sunt acelasi joc,doar cu texturi schimbate putn si cu cateva arme aruncate pe acolo la fiecare generatie, cat despre PC, jocul l-am rulat pe mai multe pc-uri/laptopuri si it poti spune, calitatea e cam aceeasi, dar trebuie sa ai catva ram in plus decat cerintele minime. Sper ca am fost de ajutor. FUNDA te rog.