| vlad2011 a întrebat:

Metin 2 baga virusi in calculator? Daca da ce fel de virusi?

Răspuns Câştigător
| relax22 a răspuns:

Daca este vorba de metin2 ro sau de vreun alt metin cu site oficial nu, dar daca te apuci si descarci metine private s-ar putea sa dai de virusi (ce fel de virusi nu stiu depinde ce virus avea uploaderul cand a pus meinul pe site-ul de unde il descarci tu).
Sper ca te-am ajutat
Lasa-te de metin provoaca dependenta

2 răspunsuri:
| dangerX a răspuns:

Jocurile oficiale ca Ro, Us, De, It etc. nu baga niciun virus, asta e posibil doar la serverele private.(totusi instaleaza-ti un antivirus ca sa te atentioneze cand ai virusi)

| DaniAdrian a răspuns:

Nu baga virusi stai linisit.Dar vino pe virgo, taram galben, si poate reusim sa aducem metin2ro pe drumul lui si pentru a demonstra ce metin2ro este pentru orce varsta, pentru a reduce acea dragoste si pasiune de a te juca si de ati face prieteni. Apropo uite id meu wtf_lets_rock de pe messenger si just. dani19 de pe skype te astept cu mare placere.