| raul9595 a întrebat:

Metin2: Am folosit si eu hack M2BOB Si acum nu mai pot intra in metin nici cu hack nici fara hack.L-am dezinstalat tototot l-am sters si apoi l-am instalat iar (metinu)...scriu numele(ID) si parola si dau sa mi se conecteze, cand scrie Conectarea ruleaza imi iese din metin si imi zice asa : DETECT_GAME_HACK C:\Document and Setting\Raul\Local Settings\Temp\mieo07C61827.tmp o pot sterge dar cand intru iar in metin iar apare singura
Ce sa fac sa nu mai apara?

Răspuns Câştigător
| TudyCFR a răspuns:

Reinstal windows sau cauti un start fara se deschida hackshield pentru ca hack l-ai sters dar acolo iti ramane mereu si nu ai ce face cel mai bine windows nou.

1 răspuns:
| Vlad5631 a răspuns:

Dezinstaleaza hackul reinstaleaza metinul, si daca nici asa nu merge inseamna ca ai luat ban ip si iti recomand asta http://www.tunnelbear.com/
dar ianinte de asta incearca sa faci ce am zis mai sus.