| KaTTaLiN a întrebat:

Metin2: De ce cand intru in Metin2 RO dupa ce ma loghez, imi aleg caracterul si se incarca linia aia mai greu...nu se incarca chiar toata si imi iese din cont si trebuie' sa ma loghez iar? A doua ora cand ma loghez imi intra imediat si nu se mai incarca asa greu.Cum sa fac sa-mi intre din prima?

2 răspunsuri:
| ReiVaN a răspuns:

1.direct din prima intra daca intrii pe un ch mai putin aglomerat iar prima data cand intrii trebuie saastepti sa ti se incarce acea linie chiar daca o face mai greuhappy
FUNDITAAA? X:

| DarkFire a răspuns:

Pai logic ca prima ti se incarca mai greulaughing si. frate joacate pe servere private nu pe porcarii de metin cum ar fi 4yOurSMt2. si pe ro e logic ca te scoate daca esti in cerc si intri de-exemplu pe ch1. sia tuncea intri din a doua... ti e greu sa intri din a doua?