| ChildrenOfBodom a întrebat:

Ieri mi-am descarcat metin2(RO) de pe site si la inceput imi arata sa aleg chn si dupa ce aleg ma loghez si aleg caracterul dar nu stiu ce are cand dau START (sa intru in lume) nu merge decat 2 secunde. Si asta se intampla la orice regat orice chn... dupa 2 secunde imi apare iar caracterul si START si se incarca si ma da de la inceput la chn. Ce trebuie sa fac?!crying

Răspuns Câştigător
| CodRiNitu a răspuns:

Activeazati CONTUL dupa email si o sa-ti mearga, sau instaleazal din nouhappy Funda?