| MissYMarYa a întrebat:

Metin2ro: cum pot sa-mi fac breazla foarte buna?
Detalii: breazla mea este de lvl 5 si jumatate am castigat 2 warruri pana acum si am avut warruri e de vreo 2 saptamani nivelul mediu este de 34 nu am pe nimeni de lvl 30- decat un sura cu totu +9 full bonus etc foarte bun si il pastrez
sunt 5 membri de 40+ (40 45 43 43 ) si contul meu gol de 44 sura
si restul de 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30
eu sunt ninja fata lvl 42 si jumatate cu iteme :
armura 42+9 jumate bonuss pietrat : graba si aparare+3 fara pv
gluga 21+9
scut 41+6
papuci 1+7 am si altii de 43+4 pv 1000
colier 8+6 pv 500 am si altul de 46+4 pv 1500
bratara 15+8
cercei 33+8
sabie 30+9 pm 9 anti monstri+3 ciob
arc 30+9 pm 9 anti war+3 anti ninja+3
am papuci de vant 27 ore am 1bilet v2
nu mai am nici un yang
magii:
ambuscada m4
atac fulger m2
pumnal rulant 5 puncte restul 1
si va intreb ce sa fac casa am breazla mai buna?
sau cum sa fac sa bag numai de aia de 40 (casa ccepte.)

FUNDA%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%% %%%%%%%%%%%%GARANTAT%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%% %%%%%%%%%%%%%%%%%%

Răspuns Câştigător
| Doru19999 a răspuns:

Iteme caci catodata s-ar putea ca membri guildei tale sa ramana fara o arma esuata la fierar si ca sa fi si nu na... ii dai bani sa isi ia ce arma vrea

2 răspunsuri:
| Doru19999 a răspuns:

Investeste multi yang si cauta jucatori cu nivelul mai mare ca tine

| MissYMarYa explică (pentru Doru19999):

Dar pentru ce e investeste yang?