| alexfotbalpoli a întrebat:

Metin2ro cum sami recuperezi contul daca e banat permanent oare poate sa mi-l mai deblocheze gm?

3 răspunsuri:
| Maimuta22 a răspuns:

Nu stiam ca GM se baneaza singurlaughing''din cate stiu asta inseamna o amenda usturatoare pentru GM''

| timilian90 a răspuns:

Practic e posibil, exista comenzi pentru debanare dar Teoretic din cate stiu asta inseamna o amenda usturatoare pentru GM. le este interzis sa dea iteme, monezi, bani si alte draci jucatoriilor de pe serverele oficiale in caz contrar vor primi amenda. deci nici un GM nu o sa riste sa iti deblocheze tie contul. daca erai pe un sever privat era foarte simpli sa til deblocheze un GM.

| MicutulJonny a răspuns:

Timilian are dreptate dar poti da si 50 euro si sa-ti fie blocat doar pana in 2020!