| AdrianBica a întrebat:

Mi-am bagat jocul "Call Of Duty 1" si cand dau sa intru imi apare "Fatal Error", cu mesajul urmator:
"Could not load OpenGL. Make sure that you have the latest drivers for your video card from the manufacturer's web site."
Care este problema?

Răspuns Câştigător
| eucumine010 a răspuns:

Nu ai driverele video instalate. Intra pe site-ul producatorului (ATI sau Nvidia) si descarca de acolo driverele specifice pentru placa ta video. Succes.

2 răspunsuri:
| geo675 a răspuns:

E vechi jocul dar din cate se pare nu ai driverele pentru placa instalate deci fa cumva si descarcale

| GeorGe08 a răspuns:

Hehe :p stiu care ii problema :p uite aici un ajutor http://www.youtube.com/watch?v=IBpUhT-g4V8 daca mai ai nevoie de ajutor da-mi un mesaj si o sa te ajut.