| TuTuOfficial a întrebat:

Mi-am cumpar GTA IV Complete Edition e cu GTA IV, GTA Episode From Liberty City : The Lost And Damned si The Ballad Of Gay Tony... deci cand il instalez are 2 CD-uri amandoua iar cand s-a termint instalarea imi zice sa bag CD 1 ca sa termin instalarea bag CD-u si se restarteaza PC-ul.Eu credeam ca asa se intampla ca la unele jocuri se restarteaza PC ca sa se instaleze jocul dar intru pe joc si imi apare aia cu Rockstar Games si se inchide jocul cineva mi-a spus ca daca macar porneste PC e bun ca PC meu e bun dar nu l-am instalat bine l-am instalat de 3 ori dar cand sa bag CD 1 se restarteaza PC si tot asa... Imi ziceti ce sa fac? Va rog din suflet imi doresc jocu? dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| bombonica1898 a răspuns:

Vezi daca ai destula memorie la pc ca s-ar putea sa fie de la asta

1 răspuns:
| TuTuOfficial explică:

Era CD zgariat... nu stiu cum l-am zgariat da am descarcat de pe net totusi iti dau funda ca n-am la cine