| beyblader50 a întrebat:

Mi-am cumparat jocul Prince Of Persia The Two Thrones si nu stiu cum sa il instalez? Help! Multumesc si dau funda!

Răspuns Câştigător
| Andrei7520152 a răspuns:

Cat de complicat poate fi? Unde te blochezi?

Te-ai uitat in manual? Toate jocurile originale vin cu un manual de instructiuni (in lb Romana daca ai cumparat jocul in Romania) in care scrie pas cu pas ce trebuie sa faci. dar in principal - inserezi DVD-ul in unitatea optica; Astepti pana apare Autoplay-ul, selectezi "Instal", apesi next, next, next si finish. E simplu.