| andrey663 a întrebat:

Mi-am cumparat un laptop si are placa video incorporata(slaba)
Pot sa joc jocul League of Legend? Sau daca se poate juca,am sanse sa se strice placa, fiind prea solicitata?

1 răspuns:
| IronGripWarlord a răspuns:

Poti specifica ce placa ai? Daca nu specifici de unde sa stie cineva daca merge sau nu, ca sa vezi ce placa ai poti sa dai pe semnul cu windows din coltul de jos-stanga, apoi scrii la search dxdiag, cand iti arata dxdiag-ul dai la Display si vezi acolo ce placa ai si o scrii aici, ok?