| DeeaDeiutza15 a întrebat:

MI-am descarcat un joc l-am instalat si mi-a cerut CD si alti colegi s-au jucat fara CD
spuneti-mi cum sa procedez dau funda, promit!

2 răspunsuri:
| T7uk a răspuns:

Cauti pe net jocul dar sa fie fisier ISO apoi instalezi Daemon Tools si apoi ii dai mount la fisierul ISO pe care este jocul. Succes!
Daca nu ai inteles uite un video tutorial.
http://www.youtube.com/watch?v=DZL9ineV748&feature=related

| fyrelord a răspuns:

Nu te complica asa cu daemon tools, deci faci asa: scrii numele jocului + crack, ex: gta 4 crack, pe google scrii asta si il descarci... Dupa aceea stergi aplicatia din care intrii in jocu respectiv si bagi cracku pe care l-ai descarcat si Enjoy!