| ChangeName a întrebat:

Mi-am deschis un server de cs1.6 hostat la cs force.Si acum am anumite probleme financiare + ca trebuie sa imi mai iau si carti la scoala si alte lucruri. Asa ca am nevoie de cineva care sa-l sponsorizeze.Eu voi platii hostul oricum dar el sa dea boost sau dropuri.
Serverul este mod zombie plague 5.0 dar il pot schimba oricand.
Cel ce ma va ajuta cu plata va avea pe server grad de detinator + acces ftp si gamecp.

1 răspuns:
| pilifalexandru a răspuns:

Parintii tai stiu pe ce le cheltui tu salariul?