| Kolors a întrebat:

Mi-am facut si eu cont pe conquiztador si imi spune ca imi va trimite un email cu activarea contului sau ceva de genul dar nici cum (dupa 4-6 ore) nu mi-au trimis emailul.Ce sa fac?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ioana31 a răspuns:

In aceeasi situatie sunt si eu. :/ si am incercat si de pe alte conturi si am dat si "am uitat parola". nu merge nimic laughing

| Mihai_Smuliac_1976 a răspuns:

Verifica in spam sau fa-ti alt cont. Sper ca te-am ajutat :funda:?

| xXSore a răspuns:

Salut, paii poate nu ai scris bine e-mailul. Fa-ti un cont nou si pune-l pe alt id si poate o sa iti mearga. Succes ^_^