| ANONIMAAA37 a întrebat:

Mi-am facut un cont pe metin2 ro si cand vreau sa intru pe el zice ca e barat sau nevalabil

Răspuns Câştigător
| InsaneZor00 a răspuns:

Intra pe emailul care l-ai pus cand ti-ai facut contul si vezi ca ai primit un mail de la ei.Acolo ai un link care trebuie doar sa dai click pe el(cand ai dat click ti-ai activat contul). Dupa o sa iti mearga. Daca ai pus un email la intamplare fa-ti alt cont si pune un email bun(...@yahoo.com;...@gmail.com).Funda?