| viorelro a întrebat:

Mi-am luat si eu 18 Wheels of steel Haulin si nu imi merge volanul! Adica imi merg pedalele si butoanele de pe volan dar cand dau de volan in stanga sau in dreapta nu face nimic! am stat o zi sa incerc sa il fac! E calibrat, jocul mi-l citeste! ajutati-ma ca am vazut ca merge jocul cu volanul! Am volan Logitech cu 2 pedale! DAU FUNDA PT CINE MA AJUTA!

Răspuns Câştigător
| dge18 a răspuns:

Daaa problema asta am avut-o si eu de multe ori! Trebuie sa setezi pe undeva pe acolo sa fie pe JOYSTICK nu pe KEYBOARD! Cauta si o sa gasestihappy Eu am cautat ceva ceva! Asta a fost acum 2 ani laughing ca numai am volanul! Bafta la cautat.