| vlad_5833 a întrebat:

Mi-ar merge assassin's creed 2?(nu neaparat cu detaliile maxime)
am aici ce am gasit in legatura cu pc-ul:
Tipul procesorului Intel Pentium III Xeon, 2533 MHz (9.5 x 267)
Frecventa 2500 mhz
1 gb ram(imi mai pun 2 cat dee curand, inainte sa pun assass)
placa video 256 mb

daca mai trebuie ceva spuneti-mi big grin
funda

1 răspuns:
| cr1571n3l a răspuns:

Cred ca iti merge, dar nu inteleg chestia cu procesorul si cu placa video.
la procesor ai zis ca pentium 3 xeon.cum adica? ori pentium 3 ori Intel xeon?
si la placa video, ce placa de 256 mb ai?
zi-mi exact de procesor si ce video ai si iti zic daca iti merge si cum o sa iti mearga.