| Luisman a întrebat:

Mi-se tot deschid siteuri/pagini web, etc... in truna pe google chrome. ce sa fac am luat si adblock si degeaba... Nu pot sa sa ma uit la un film ca din 5 in 5 minute mi se deschide alta pagina si trebui sa ma ridic mereu din pat. va rog ajutati-ma dau funda.

Răspuns Câştigător
| Entryon a răspuns:

Https://toolslib.net/downloads/viewdownload/1-adwcleaner/
Ar fi bun asta, cred ca ai un adware, scaneaza tot si sterge.

1 răspuns:
| Klaudiu214 a răspuns:

Pai sterge tot istoricul toate datele adica sus in colt in dreapta langa x dai pe istoric si de acolo te descurci tu