| VladBossuletz a întrebat:

Mia e ceva la minecraft

Cand intru pe un server imi cere sa scriu login password cand scriu umu zice parola nu e corecta ce sa fac serverul este mc.lolzidle.com VA ROG MULLLLLLLLT ajutati-ma VA ROG VA DAU FUNDA happy

Răspuns Câştigător
| geogeogeo123 a răspuns:

Scri /register (aici pui parola ta de exhappyGhost58 (o repeti) Ghost58. pe unele server o sa iti dea numai /register parola adica nu mai repeti parola faci doar /register Ghost58 fara sa mai repeti altceva. daca stai mai mult de 2 min sau 1 fara sa scrii asta o sa te deconecteze si iti spune ca timpu de logare a expirat! Pe unele server dupa ce scrii /register etc etc o sa iti ceara si /login parola tu scrii /login Ghost58 (sau ce parola ai pus tu ) si pe altele te baga direct pe server!