| DreamHouseit a întrebat:

MIam luat si eu euro truck simulator 2008 intru in el totul bine aleg masina dar eu nu o vad, si cand incepe jocul ecranul negru dar jocul ruleaza.
FUNDA + VOT la cel care ma ajuta

3 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Salut!

Cred ca e o problema cu grafica.Fie nu iti suporta tie placa video jocul fie ai dat grafica mare si nu iti mai merge.Dai resoultia mai mica si nu iti va mai face asa (daca e de la grafica) daca e de la placa video nu prea ai ce face decat sa iti iei alta sau cel putin sa scoti jocuri pe care le suporta.

Bafta!

| ReZiSTorr a răspuns:

Dal jocul la cerinte mai mici, dal la DirectX daca nu ai un computer destul de bun

| ToPBosS a răspuns:

Pai s-ar putea sa fi fost o eroare la instalare asa ca instaleaal din nou daca nici asa nu merge stergel si ia-ti altul de pe net