| DaRlInGiLuSiOnS a întrebat:

Miss Bimbo:unde se afla obiectele Easter? nu gasesc primul pui si iepurele albbig grin

Răspuns Câştigător
| maduily a răspuns:

Iepurele alb cumpara morcovi si o sa ti`l dea. iar primul pui nu stiu incerc sa aflu.

8 răspunsuri:
| maduily a răspuns:

Primul pui la shop-> pets. happy sper ca te-am ajutat funda?love struck

| maduily a răspuns:

Ma eu chiar acolo am gasit primul pui La shop -> unde sunt various items scrie si pets., iar iepurele alb am cumparat morcovi am dat la my items si acolo am asteptat putin si a aparut iepurasul.
Deci thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde ai gasit ouale?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iepurele alb la pet paradise

| DaRlInGiLuSiOnS explică:

Madu niciunu din raspunsuri nu sunt corecte puiul nu se afla la pet shop iepurele alb nu mil da daca cumpar mporcovi iar la pet shop este iepurele maro unul dintre oua este la MY HOME ca sa nu fiu nesimtita si totusi sa te ajut

| DaRlInGiLuSiOnS explică:

A acum am gasit ink un oau este la jocul sort bag

| DaRlInGiLuSiOnS explică:

Scz le-am incurcat unul din oua este la beauty te duci la beauty specialist mai am sa gasesc doar oul roz

| DaRlInGiLuSiOnS explică:

Da le-am gasit mi-am cerut scuze chiar scuze nu intelegeam eu unde sa intru :*