| aspirantul a întrebat:

'Mna seara! Am o problema... http://img843.imageshack.us/img843/3941/7jka.png De ce asa?

2 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Incearca sa deschizi jocul asa:
Click dreapta pe iconita cu jocul, si dai pe run as administrator

| zurick a răspuns:

Buna!
Am avut si eu fix asa happy
Pana a venit un priceput sa rezolve problema fugeam pe google in felul urmator:
Dai pe vizualizare detalii problema si dupa o sa vezi ca-ti apare 2 link-uri dai pe primul si-ti scrie problema acolo dupa dai click pe o alta casuta (nu stiu cum se numeste) si poti naviga pe net.
Oricum mie mi-a schimbat windows si nu stiu ce a mai facut ca mi-a reparat problema. Oricum cauta un specialist el te va ajuta.
Sper ca ti-am fost de folos!