| aannddyy a întrebat:

Neata. Deci am si eu o problema idioata care ma chinui de 2h sa o rezolv si nimic...
Am dat drumul la PC, intru pe forum etc si pe urma pe SAMP, dar nu porneste. Tot dau "Connect" dar nu porneste. Bag DVD-ul pe care am GTA SA si intru in HOODLUM unde este fisierul exe, fac dublu-click pe el si imi zice ca lipseste vorbisFile.dll si sa reinstalez. Bun am reinstalat, dar iarasi. Reinstalez si iarasi asa, descarc vorbisFile.dll de pe net si pe urma imi cere ogg.dll. Descarc si ogg.dll dar pe urma cand intru pe SAMP nu porneste. Bag iar DVD si zice ca nu gaseste ogg.dll straight face Reinstalez pentru a 4-a oara si tot nu merge jocul.

Daca ma poate ajuta cineva... va rog!

Tin sa precizez ca am cautat pe net cum sa il rezolv de imi venea sa mor...

EDIT: Am descarcat ogg.dll de pe net si msvcr70.dll si le-am pus in folderul in care am instalat GTA SA dar acum imi da o alta eroare: "The procedure entry point ogg_stream_reset_serialno could not be located in the dynamic library ogg.dll"
In arhiva este un folder cu acest nume, are in el un ogg.dll de 36 KO, iar cel care l-am copiat are 11 KO.

1 răspuns:
| Willy112 a răspuns:

Trebuie sa ai si san andreas ca sa functioneze samp.sa le ai pe calculator nu pe cd.