| anonim_4396 a întrebat:

Neata. Stie cineva niste jocuri super tari offline?

2 răspunsuri:
| razbunator02 a răspuns:

Daca vrei joc super horor ai gasit persoana potrivita joacare slender nu e pe net il descarci si esti un om tu trebuie sa fugi de unu numit slender care e o creatura cu corp negru si fara fata si are capu alb si trebuie sa fugi de el si sa colectezi 8 pagini le gasesti pe jos in tufisuri in copaci si niciodata nici o data sa nu stai langa el ca iti scoate tentaculele si te omoara si iti apare pe tot ecranu o fata alba care are purici ca la tv cand nu ai cablu sper sa iti placawinking

| Gabriel500 a răspuns:

Al meu nu este pe internet dar e super tare mai ales este un deomn de foc in el se numeste devil may cry4 e cel mai tare maiales la sfarsitul jocului cand trebuie sa te lupti cu fratele lui nero dante si ciar daca sunt frati sunt rai nero e un demon al dreptati iar dante e un om la care nu vrea pace pe pamant si el trimite deomni la tine