| anonim_4396 a întrebat:

Neata TPU, am o problema legata cu castiile mele. Deci pur si simplu eram pe skype cu squadul, si dintr-odata nu mai mergea microfonul, cu sunetul nu e nicio problema, dar microfonul s-a dus, pot sa-i fac ceva sau sa-mi iau altu'?

1 răspuns:
| Cring_Dorian_1998 a răspuns:

Pai in primul rand a sa fie bagat bine in PC/Laptop. Daca este bagat bine atunci du-te la sound settings si acolo uita-te la microfon(headphone). Se poatr sa fie dezactivat. Sper ca te-am ajutat.