| cosmin2221 a întrebat:

Neatsaa all's!

Am o intrebare...cum pot sa joc pe sa:mp? Un tutorial sau un link sa le descarc pe amandoua ar fi grozav!

Fundaaaaa!'

Răspuns Câştigător
| Durango_1496 a răspuns:

Este foarte simplu.
Mai intai trebuie sa ai jocul San Andreas Functional
Dupa accea intri pe www.sa-mp.com, te duci la Downloads si iei de acolo un Client de joc...
Il descarci, il instalezi in folderul in care ai San Andreas-ul si intri in program.acolo probabil o sa-ti ceara sa selectezi fisierul gta_sa.exe (ceva de genul) si dupa aceea dai click pe Internet si iti apar listele cu serverele... daca vrei poti sa bagi si serverele la favorite...
Iti recomand sa scoti mod-urile de San Andreas ca sa nu ai probleme in joc ( adica sa nu-ti iasa de pe server si sa dea crash)
samp.gfzone.ro:7777
Uite aici 2 ip-uri de servere romanesti pe care ti le recomand...
Bafta la joc!