| Iacob_Andrea_1998 a întrebat:

Niște jocuri online sau virtuale mai faine? (Mulțumesc si dau fundă)

Răspuns Câştigător
| IustinGood a răspuns:

Iti recomand Bioshock 1 si 2 sau Infinite daca vrei o poveste si un final absolut glorioase, poti incerca noul Insurgency, seamana foarte mult cu Counter Strike, poti incerca cam orice joc din seria The Elder Scrolls daca-ti plac RPG-urile, daca te deranjeaza grafica mai proasta iti recomand de la 3 in sus, poti incerca si SWAT 4, este foarte distractiv, Metal Gear Rising Revengance a fost bunicel, in rest, Just Cause 2 e foarte distractiv, primul Prototype la fel, Left 4 Dead 2 daca vrei o experienta cooperativa foarte buna, as putea spune si Call of duty Black Ops 2 care dupa parerea mea a fost cam cel mai bun Call of Duty de la primul Modern Warfare incoace, Borderlands ai mai putea incerca, seria Assassin's Creed(recomand 2-ul), Alien Swarm inca o experienta cooperativa foarte buna si gratuita, Team Fortress 2(Hat Alert!), Rise of the Triad daca vrei un shooter Old School de calitate, primul The Witcher inca un RPG foarte bun, seria Fallout(mai ales 2-ul, de la 3 in sus se transforma intr-un RPG-FPS), Mirror's Edge daca vrei parkour in cel mai pur sens al cuvantului, seria Battlefield are un multiplayer genial, primul Crysis mi-a placut si al 3-lea daca ai un pc destul de bun si cam astea ar fi jocurile pe care ti le recomand, o da si Half Life 1 si 2 sunt grozave.

2 răspunsuri:
| adyadrian132 a răspuns:

Nfs world, gta san andreas samp, cs 1.6 in retea trebuie sa iei servar sper ca ti-am fost de ajutor

| ronaldinnio a răspuns:

RAW vs smackdown 2013, gta san andreas multyplaier, cs 1.6, vice cyti Bucuresti, gta Romania, mortal kombat 9, fifa 2010, raw ultimate impact 2013.