| Robotziii a întrebat:

Niste server de samp deschise noi? Sa ma apuc si eu...

3 răspunsuri:
| MiticaCercel a răspuns:

Vrei sa te joci pe un server de samp de durata? Sunt sigur ca acest server iti este dedicat tie!
Avem summer quest, summer gift activ, avem multe sisteme care sigur o sa te impresioneze.
Daca vrei un bonus de inceput poti adauga la refferal ( 6325 ) sunt sigur ca o sa te ajute mult!
HostName: RPG.HEROIC.RO - Summer Quest - Summer Gift - Update
Address: rpg.heroic.ro:7777
Players: x / 300
Ping: 9
Mode: Hulk v2
Language: RO/EN
Refferal - 6325

| Renu095 a răspuns:

HostName: Romania SFR [ WTFCS.COM ]
Address: 92.114.32.64:7777
DNS Name Server: SFR. WTFCS.COM Ori SFR.WTFCS.RO
Ping: 15
Mode: Romania: SFR V2.8 [ Stunt ]
Language: - RO/ENG
Forum: https://www.wtfcs.com/forum/Forum-SFR-WTFCS-COM

Server are o vechime foarte mare
dar a fost inchis din motive foarte sensibile la momentul acela
Poti sa-ti Achizitionezi gradul de ADMIN Lv2 gratis
dupa aceea poti sa iti faci up cu ore pana la LV7! ( Comanda /buyadmin )
Gradul de VIP poti sa il iei tot gratis pana la LV3 dupa aceea pe ore ( Comanda /buyvip )
Dispunem si de baze pe care poti sa le cumperi cu ore
si multe alte chestii interesante pe acest server
pe care trebuie sa le vedeti cu ochii dvs

| Drex87 a răspuns:

Salut acest server este nou deschis a ajuns 200 on dar acum nu mai atinge aici primesti functii mai usor de astept eternal-times.samp.ro:7777