| Skate_Gaby_1999 a întrebat:

Niste site-uri sau metode de facut bani online care sa si mearga?

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

MUNCA merge intotdeauna. MUNCA. Uite, ca sa nu zici ca sint eu rau, un pont - http://www.neowin.net/news/jobs-we039re-looking-for-writers

| Zoltán_Csáki_1972 a răspuns:

Î-ți pot recomanda un site care oferă 1, 7$ / zi pentru 10 minute.

| Adytzzzuuu a răspuns:

Salut, iti pot recomanda eu cateva siteuri foarte serioase, ma poti contacta aici sa discutam pe larg cojoc_adrian_daniel@yahoo.com O zi buna sa ai!