| cristyle a întrebat:

No Audio Output Device is installed.Va rog ajutati-ma nu se aude nimic la PC-ul meu (casti,sistem audio):mufele sunt instalate corect,in BIOS audio hd este pe enabled; in Device Manger cand apare,cand dispare Audio control..., am instalat driverele de sunet (Realtek), placa de sunet este onboard (FUJITSU SIEMENS-D2312-A2 ),am scanat sistemul, eventual un virus care blocheaza, am presupus, am reinstalat win.si XP acum am win 7ultimate. NU SE AUDE NIMIC! Ce sa-i mai fac sa se auda? Multumesc.

3 răspunsuri:
| Hitback a răspuns:

Du-te in control panel sterge driverul de la placa de sunet. Instaleaza driverul iar apoi dai restart. sper sa mearga.bafta

| cristyle explică (pentru Hitback):

Niciun efect.

| Hitback a răspuns:

Ia driver pack solution ar trebui sa iti instaleze el