| octav009 a întrebat:

Nu imi merge counter strike 1.6 am incercat toate modalitatiile posibile si cea cu stergearea de config.cfg din cstrike care era cea mai folosita. Nu stiu ce fuckoff este asta pentru ca nici daca reinstalez cs-ul, nici cu restart-ul la pc cu absolut nimic nu stiu ce sa mai fac daca ma ajuta cineva ii sunt foarte recunoscator si ii dau o FUNDA!winking
Va multumesc! big grin

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| octav009 explică (pentru Shooty):

Ce trebuie sa sterg?

| DarthNiger a răspuns:

Salut,sterge cs-ul si downloadeaza-l iar, fara sa il reinstalezi, stergi tot si il downloadezi iar.