| NeuK a întrebat:

Nu imi merge samp, vreau sa joc pe sv bugged si nu imi merge samp. Explicatie: dau sa downloadez de pe paginahttp://bugged.ro/download/,dupa care imi apare acolo: I agree si cancel,dau agree; dupa e chestia aceea cu instal si pur si simplu nu imi merge sa il instalez scrie :
Choose Install Location,Chose the folder in which to install SAMP, Please select you Grand treft Auto:San andreas directory:
folderu unde vreau sa il bag...
Space resquired 37.5MB,Space available 67.1GB

1 răspuns:
| 0752044960mama a răspuns:

Deci fa asa: unu tragi de pe net gta san Andreas intr-un folder doi când instalezi sampul salveazal in folderul in care ai salvat gta- ul